Bilgeliğe Yolculuk
Lüleburgaz Meslek Yüksekokulu
RSS

2014 Dgs Sonuçları

05/09/2014 15:11:42 - 11/09/2014 15:11:42 - 3766 Takip

2014 Yılı DGS sonucunda Üniversitelerin Lisans Programlarına yerleşen öğrencilerimiz.  Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz...

Adı Soyadı Prog. Adı
SERAY DURAK HİTİT ÜNİVERSİTESİ (ÇORUM)/Mühendislik Fakültesi/Kimya Mühendisliği
YASİN AKSU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Denizcilik Fakültesi/Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği
GÜLDEN AKMAN TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE)/Fen Fakültesi/Kimya
BANU UZUN HİTİT ÜNİVERSİTESİ (ÇORUM)/Mühendislik Fakültesi/Kimya Mühendisliği (İÖ)
KESRA OKAN SAKARYA ÜNİVERSİTESİ/Eğitim Fakültesi/Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği
TURAN ÇETİNLER KARABÜK ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Otomotiv Mühendisliği
ERHAN YURTÇUOĞLU ANKARA ÜNİVERSİTESİ/Fen Fakültesi/Fizik
YURDAGÜL YILDIRIM KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
SERKAN MUTLU ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği
UĞUR YILGIN CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Kimya
YASEMİN KAYA ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Kimya (İngilizce)
YUSUF ERCAN ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ (ADANA)/Fen-Edebiyat Fakültesi/İstatistik
MUSTAFA DURUŞGAN CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ (SİVAS)/Fen Fakültesi/Kimya
ŞABAN ÖZTÜRK SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Mühendislik Fakültesi/Kimya Mühendisliği
OĞUZ ÇEKİÇ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Elektrik Mühendisliği
BURAK AKYÜZ PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ (DENİZLİ)/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği
ÇAĞLA MEYDAN TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE)/Fen Fakültesi/Kimya
GÜL ATEŞ İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ (MALATYA)/Mühendislik Fakültesi/Kimya Mühendisliği (İÖ)
NESLİHAN BEDİROĞLU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi/Halkla İlişkiler ve Tanıtım (Uzaktan Öğretim)
OZAN YILMAZ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Makine Fakültesi/Endüstri Mühendisliği
BAŞAK YILMAZ MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ/Güzel Sanatlar Fakültesi/Grafik
MERVE METİN SAKARYA ÜNİVERSİTESİ/İşletme Fakültesi/İnsan Kaynakları Yönetimi (İÖ)
FERDİ CAN SUNCA MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (Uzaktan Öğretim Lisans Tamamlama)
TUĞÇE TOKATAŞ ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ (ADANA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme
ESRA SAĞLAM İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Kimya Mühendisliği
EMRE TAVUKÇU ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği
ELİF YAMAN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)/Mühendislik Fakültesi/Tekstil Mühendisliği
NURGÜL KÜÇÜKBAŞ BARTIN ÜNİVERSİTESİ/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Yönetim Bilişim Sistemleri (İÖ)
BENGÜL ŞAHİN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
SELİN ÇALIŞ ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ/Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ)
ARYFJAN HUDAYBERDYYEV EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Mühendislik Fakültesi/Kimya Mühendisliği (İngilizce)
SERDAR ERDEM İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (Uzaktan Öğretim)
ÖZGÜR ÇATMAKAŞ KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği
AHMET SEZEN DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (KKTC-GAZİMAĞUSA)/Mühendislik Fakültesi/Yazılım Mühendisliği
SELİN YILMAZ İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ/Güzel Sanatlar Fakültesi/Grafik Tasarım (%50 Burslu)
BERKAY AYDINOĞLU YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ (KKTC-LEFKOŞA)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (%50 Burslu)
SAMET KAHRAMAN HALİÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Güzel Sanatlar Fakültesi/Grafik Tasarımı
FATİH KARATAŞ FATİH ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
SONER ÖZÇELİK GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ (KKTC-GİRNE)/Mimarlık, Tasarım ve Güzel Sanatlar Fakültesi/Grafik Tasarım (%75 Burslu)
MUSTAFA YARTAŞI DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (KKTC-GAZİMAĞUSA)/Mühendislik Fakültesi/Yazılım Mühendisliği
SEMİH ŞENTÜRK DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (KKTC-GAZİMAĞUSA)/Mühendislik Fakültesi/Yazılım Mühendisliği
UMUT BERBER FATİH ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Eğitim Fakültesi/Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği (İngilizce)
BURCU DAĞLI MALTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İletişim Fakültesi/Halkla İlişkiler ve Tanıtım
İSMET CAN KAÇMAZ OKAN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Otomotiv Mühendisliği (İngilizce)
NAHİDE İNCE AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
SİNAN UZUN ATILIM ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Mühendislik Fakültesi/Kimya Mühendisliği ve Uygulamalı Kimya (İngilizce)
BÜŞRA AKBAL İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ/Güzel Sanatlar Fakültesi/Grafik Tasarım (%50 Burslu)
SELİM OĞLAK GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ (KKTC-GİRNE)/Mimarlık, Tasarım ve Güzel Sanatlar Fakültesi/Grafik Tasarım (%75 Burslu)
SADRİ CENGİZ DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (KKTC-GAZİMAĞUSA)/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği
ESEN DİLARA ŞAKAR DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (KKTC-GAZİMAĞUSA)/İşletme ve Ekonomi Fakültesi/İktisat (%50 Burslu)
EMRE YALÇIN OKAN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği
RESUL EKER ZİRVE ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Yönetim Bilişim Sistemleri (Uzaktan Öğretim)
SELÇİN ÜNAL BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce)
TOLGA BAYRAKTAR BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İletişim Fakültesi/İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 Burslu)
BÜŞRA BİLGİN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Güzel Sanatlar Fakültesi/Grafik Tasarımı
SÜLEYMAN ÖZGÜR ATILIM ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Sivil Havacılık Yüksekokulu/Uçak Elektrik-Elektronik (İngilizce)
MUHAMMED ABDULLAH UYSAL ATILIM ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Sivil Havacılık Yüksekokulu/Uçak Gövde - Motor (İngilizce)
TÜLAY DEMİRBAŞ İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ/İletişim Fakültesi/Halkla İlişkiler ve Reklamcılık
BETİGÜL BURUCUOĞLU İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası Ticaret ve Finans (İngilizce) (%50 Burslu)
ŞEBNEM SERTLİ ATILIM ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/İşletme Fakültesi/Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (İngilizce)
ÜMMEHAN ÖZDEMİR BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İletişim Fakültesi/İletişim Tasarımı (İngilizce) (%50 Burslu)
ARDA SOYLU İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ/Fen-Edebiyat Fakültesi/Matematik-Bilgisayar (Tam Burslu)
MUSTAFA ERDEM HALİÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği
YILDIRAY YILDIZ LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ (KKTC-LEFKE)/Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu/Yönetim Bilişim Sistemleri (Tam Burslu)
AHMET SİNAN ÇETİN GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ (KKTC-GİRNE)/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği (%50 Burslu)
BURAK KARAHAN GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ (KKTC-GİRNE)/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (%50 Burslu)
HİLMİYE DÖNMEZ BEYKENT ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Kimya Mühendisliği
ALİ CAN HİÇYORULMAZ BEYKENT ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Güzel Sanatlar Fakültesi/Grafik Tasarım
ONUR GÜRSEL MALTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği
ÖZLEM BURGUCU İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Tekstil Mühendisliği (%50 Burslu)
BURÇİN YILDIRIM OKAN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Güzel Sanatlar Fakültesi/Moda Tasarımı
FADİME ÜNAL İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ/Güzel Sanatlar Fakültesi/Grafik Tasarım (%50 Burslu)
NECATİ ÇAVUŞOĞLU GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ (KKTC-GİRNE)/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği (%50 Burslu)
dgs

Facebook Twitter Google Plus

TrakyaKAriyer Projesinin Ücretsiz Eğitimleri Devam Ediyor
21/09/2017     472 Takip
2017 - 2018 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi Ders Programları Güncellenmiştir
21/09/2017     4497 Takip
Başsağlığı Mesajı
16/09/2017     837 Takip
2017 ÖSYS Ek Kontenjan ile Yerleşen Öğrencilerimizin Kayıt İşlemleri
13/09/2017     464 Takip
Ders Muafiyet Talepleri
11/09/2017     1159 Takip
E-Devlet Üzerinden Kayıt Yaptıran Öğrencilerimizin Dikkatine
06/09/2017     936 Takip
2017 - 2018 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi Ders Kayıt İşlemleri
05/09/2017     5179 Takip
2017-2018 Öğretim Yılı Güz Dönemi Yatay Geçiş Başvuru Sonuçları
25/08/2017     1533 Takip
Kayıt Dondurma Başvuruları
23/08/2017     553 Takip
2017 ÖSYS ile Yerleşen Öğrencilerimizin Kayıt İşlemleri
15/08/2017     4634 Takip
KYK Yurt Başvuruları
15/08/2017     824 Takip
1 Ağustos 2017 İtibarıyla Staja Başlaması Uygun Görülen Öğrencilerimiz
03/08/2017     1148 Takip
2017 - 2018 Öğretim Yılı Yatay Geçiş Başvuruları
21/07/2017     2198 Takip
Tek Ders Sınavı Başvuru Sonuçları
19/07/2017     920 Takip
% 10'luk Dilime Giren Öğrencilerimiz
18/07/2017     1733 Takip
TrakyaKAriyer Projesi Ücretsiz Yaz Dönemi Eğitimleri Başlıyor
17/07/2017     421 Takip
2016 - 2017 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Dönemi Bütünleme Programları
23/06/2017     4391 Takip
Tek Ders Sınavı
23/06/2017     1288 Takip
Yaz Okulu Duyurusu
20/06/2017     1499 Takip
Telefon Tablet Bilgisayar Bu website tüm cihazlarla uyumludur.