Doç. Dr. Ümit GÜLYÜZ
Müdür V.
|
Öğr. Gör. Özcan EKEN
Bilgisayar Teknolojileri Bölüm Başkan V.
|
Öğr.Gör. Onur BULUT
Bilgisayar Programcılığı Programı Danışmanı
|
Öğr. Gör. Soner ALTINTAŞ
Bilgisayar Programcılığı Programı Danışmanı
|
Öğr.Gör. Ali Tuna DİNÇER
Bilgisayar Programcılığı Programı Danışmanı
|
Öğr. Gör. Gözde ÇİLİNGİR
Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölüm Başkan V.
|
Öğr. Gör. Tülin MERCAN
Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Programı
|
Öğr. Gör. Cahit TURHAN
Elektrik ve Enerji Bölüm Başkan V.
|
Doç. Eren GÖRGÜLÜ
Tasarım Bölüm Başkanı
Telefon
:
+90 288 417 49 96 Dahili:5629
Faks
:
+90 288 412 84 55
E-Posta
:
Web
:
http://personel.klu.edu.tr/erengorgulu
Doç. Serkan ÇALIŞKAN
Grafik Tasarımı Programı
|
Öğr. Gör. M. Erol ÇOPUR
Grafik Tasarım Programı
|
Öğr. Gör. Ceyhun SOLMAZ
Grafik Tasarım Programı Danışmanı
|
Öğr. Gör. Erkan BİLGE
İnsan Kaynakları Yönetimi Programı Danışmanı
|
Öğr. Gör. Dr. Şerife KUZGUN
İnsan Kaynakları Yönetimi Programı Danışmanı
|
Dr. Öğr. Üyesi Bahar DOĞRAMACI YALÇIN
Yönetim ve Organizasyon Bölüm Başkanı
|
Dr. Öğr. Üyesi Süreyya HANCI MUSALLİ
Kimya Teknolojisi Programı
|
|
Öğr. Gör. Hakan DUMAN
Kimya Teknolojisi Programı Danışmanı
|
Öğr. Gör. Bilge YÖNDEN
Kimya Teknolojisi Programı Danışmanı
|
Dr. Öğr. Üyesi Berkay BARIŞ
Tekstil , Giyim, Ayakkabı ve Deri Bölüm Başkanı
|
Öğr. Gör. Rana YILMAZ
Tekstil Teknolojisi Programı Danışmanı
|
Öğr. Gör. Esra PEKİN
Tekstil Teknolojisi Programı
|
Doç.Dr. İffet KESİMLİ
Muhasebe ve Vergi Bölüm Başkanı
|
Öğr. Gör. Mehmet ARABACI
Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programı Danışmanı
|
Öğr. Gör. Ersoy ENGİN
Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programı Danışmanı
|
Dr. Öğr. Üyesi Mehtap AĞIRGAN
Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölüm Başkanı
|
Öğr. Gör. Cihan GÖKÇÖL
Otomotiv Teknolojisi Programı Danışmanı
|
Öğr. Gör. Esra KOÇ
Otomotiv Teknolojisi Programı Danışmanı
|
Dr. Öğr. Üyesi Ferrah Nur DÜNDAR
Pazarlama ve Reklamcılık Bölüm Başkanı
|
Öğr. Gör. Zafer ÜNAL
Pazarlama Programı Danışmanı
|
Öğr. Gör. Bahar ARABACI
Pazarlama Programı Danışmanı
|
Öğr. Gör. Ayşegül DALGALIDERE
Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölüm Başk. V.
|
|
Öğr. Gör. Neşe YILMAZ
İş Sağlığı ve Güvenliği Programı Danışmanı
|
Öğr. Gör. Dr. Abdül Halim ÖZKAN
İş Sağlığı ve Güvenliği Programı Danışmanı
|
Öğr. Gör.Ömer GÜLTEKİN
İş Sağlığı ve Güvenliği Programı
|
Dr. Öğr. Üyesi (Doç.) H. Ş. Çağatay ÇAPRAZ
Sosyal Güvenlik Programı
|
Öğr.Gör. Belemir ŞENGÜL
Sosyal Güvenlik Programı
|
Öğr.Gör. Mustafa ŞUVA
Matematik Dersi Öğretim Elemanı
|
Öğr. Gör. Bülent KILIÇ
Matematik Dersi Öğretim Elemanı
|
Öğr. Gör. Dr. Ayşe DURMAZ
Yabancı Dil Dersi Öğretim Elemanı
|
Dr.Öğr.Üyesi Edip DURMAZ
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Dersi Öğretim Elemanı
|
Öğr.Gör.Dr. Özlem ŞUATAMAN
Türk Dili Dersi Öğretim Elemanı
|