18 Mayıs 2023 günü saat 20:00 - 21:30 arasında SMMM Özdeniz Dal ile öğrencilerimiz buluştu ve iç kontrol, bütçeleme, denetim, bağımsız denetim, üretim yapan işletmeleri bekleyen fırsat ve zorluklar üzerine bir söyleşi gerçekleştirildi. Deneyimlerini detaylı sunumuyla destekleyen Sayın Özdeniz Dal, katılımcıların mesleğin diğer yönlerini daha yakından tanımalarını sağladı. Kendisine teşekkür ediyoruz.