2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Döneminde Öğrencilerimizin Öğretim elemanları ile ders saatleri haricinde görüşme sağlamaları için akademik danışmanlık saatleri aşağıdaki gibi belirlenmiştir.
Program Adı | Öğretim Elemanı Unvanı, Adı ve Soyadı | Akademik Danışmanlık Gün ve Saatleri |
Bilgisayar Programcılığı | Öğr.Gör. Özcan EKEN | Çarşamba 13:30-14:30 |
Öğr.Gör. Onur BULUT | Çarşamba 10:30-11:30 | |
Öğr.Gör. Soner ALTINTAŞ | Salı 13:30-14:30 | |
Öğr.Gör. Ali Tuna DİNÇER | Salı 11:00-12:00 | |
Öğr. Gör. Bülent KILIÇ | Perşembe 16:30-17:30 | |
Program Adı | Öğretim Elemanı Unvanı, Adı ve Soyadı | Akademik Danışmanlık Gün ve Saatleri |
Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı | Öğr. Gör. Gözde ÇİLİNGİR | Perşembe 15.30- 16.30 |
Öğr. Gör. Tülin MERCAN | Salı 13.30-14.30 | |
Program Adı | Öğretim Elemanı Unvanı, Adı ve Soyadı | Akademik Danışmanlık Gün ve Saatleri |
Elektrik | Öğr.Gör. Cahit TURHAN | Perşembe 16:30-17:30 |
Program Adı | Öğretim Elemanı Unvanı, Adı ve Soyadı | Akademik Danışmanlık Gün ve Saatleri |
Grafik Tasarım | Doç. Eren GÖRGÜLÜ | Perşembe 13:30-14:20 |
Doç. Serkan ÇALIŞKAN | Çarşamba 11:45-12:35 | |
Öğr.Gör. M. Erol ÇOPUR | Salı 15:30-16:20 | |
Öğr. Gör. Ceyhun SOLMAZ | Çarşamba 13:30-14:20 | |
Program Adı | Öğretim Elemanı Unvanı, Adı ve Soyadı | Akademik Danışmanlık Gün ve Saatleri |
İnsan Kaynakları Yönetimi | Dr.Öğr. Üyesi Bahar DOĞRAMACI YALÇIN | Cuma 09:00-10:00 |
Öğr.Gör. Erkan BİLGE | Salı 09:00-10:00 | |
Öğr.Gör. Şerife KUZGUN | Çarşamba 16:30-17:30 | |
Program Adı | Öğretim Elemanı Unvanı, Adı ve Soyadı | Akademik Danışmanlık Gün ve Saatleri |
İş Sağlığı ve Güvenliği | Öğr.Gör.Dr. Abdül Halim ÖZKAN | Perşembe 09.00 - 09.50 |
Öğr.Gör. Neşe YILMAZ | Salı 10:00 - 10:50 | |
Öğr. Gör. Ömer GÜLTEKİN | Perşembe 13:30-14:20 | |
Program Adı | Öğretim Elemanı Unvanı, Adı ve Soyadı | Akademik Danışmanlık Gün ve Saatleri |
Kimya Teknolojisi | Doç.Dr. Ümit GÜLYÜZ | Perşembe 13:30-14:30 |
Dr.Öğr. Üyesi Süreyya HANCI MUSALLİ | Pazartesi 13:30-14:30 | |
Öğr.Gör. Bilge YÖNDEN | Perşembe 9:55-10:50 | |
Öğr. Gör. Hakan DUMAN | Salı 09:00-9:55 | |
Program Adı | Öğretim Elemanı Unvanı, Adı ve Soyadı | Akademik Danışmanlık Gün ve Saatleri |
Muhasebe ve Vergi Uygulamaları | Doç.Dr. İffet KESİMLİ | Çarşamba 14:20 - 15:20 |
Öğr.Gör. Mehmet ARABACI | Pazartesi 11:40 - 12:40 | |
Öğr.Gör. Ersoy ENGİN | Perşembe 12:45 - 12:35 | |
Öğr. Gör. Mustafa ŞUVA | Perşembe 15:30 - 16:30 | |
Program Adı | Öğretim Elemanı Unvanı, Adı ve Soyadı | Akademik Danışmanlık Gün ve Saatleri |
Otomotiv Teknolojisi | Dr.Öğr.Üyesi Mehtap AĞIRGAN | Çarşamba 15:30 - 16:30 |
Öğr.Gör. Cihan GÖKÇÖL | Pazartesi 09:45 - 10:45 | |
Öğr. Gör. Esra KOÇ | Salı 10:50 - 11:50 | |
Program Adı | Öğretim Elemanı Unvanı, Adı ve Soyadı | Akademik Danışmanlık Gün ve Saatleri |
Pazarlama | Dr.Öğr.Üyesi Ferrah Nur DÜNDAR | Pazartesi 9:00 -10.00 |
Öğr.Gör. Bahar ARABACI | Salı 10:00-11:00 | |
Öğr.Gör. Ayşe DURMAZ | Perşembe 11:30 -12:30 | |
Öğr. Gör. Zafer ÜNAL | Çarşamba 9:30-10:30 | |
Program Adı | Öğretim Elemanı Unvanı, Adı ve Soyadı | Akademik Danışmanlık Gün ve Saatleri |
Sosyal Güvenlik | Öğr.Gör. Ayşegül DALGALIDERE | Çarşamba 13:30-14:30 |
Dr.Öğr.Üyesi (Doç.) H.Ş. Çağatay ÇAPRAZ | Salı 13:30-14:30 | |
Öğr. Gör. Belemir ŞENGÜL | Pazartesi 13:30-1430 | |
Program Adı | Öğretim Elemanı Unvanı, Adı ve Soyadı | Akademik Danışmanlık Gün ve Saatleri |
Tekstil Teknolojisi | Dr. Öğr. Üyesi Berkay BARIŞ | Çarşamba 13.30 - 14.20 |
Öğr.Gör. Esra PEKİN | Salı 16:30-17:20 | |
Öğr. Gör. Rana YILMAZ | Perşembe 15:30-16:20 |