Lüleburgaz Meslek Yüksekokulu 2023-2024 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni 4 Temmuz 2024 Perşembe günü saat 14.00'da Lüleburgaz Yıldızları Sanat Akademinde gerçekleştirildi. Cahit Irgat Salonunda gerçekleştirilen törene, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Nurettin AKA, Lüleburgaz Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ümit GÜLYÜZ, akademik ve idari personel, mezun öğrenciler ve Türkiye'nin diğer illerinden gelen aileler katıldı.
Saygı duruşunda bulunulması ve ardından İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan mezuniyet töreninde Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ümit GÜLYÜZ ve Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Nurettin AKA törenin açılış konuşmalarını yaparak mezun öğrencilerimizi tebrik etti.
Törende Yüksekokulumuzu birincilikle bitiren Sosyal Güvenlik Programı öğrencisi Nuriye KÜÇÜKKÖSE, mezun öğrenciler adına bir konuşma gerçekleştirdi.
Yapılan konuşmaların ardından Yüksekokulumuzdan dereceyle mezun olan öğrencilere belge ve plaketleri takdim edildi. Öğrencilerin keplerini havaya fırlatmalarıyla mezuniyet töreni sona erdi.